за нас

  Кингдао Xinquan пластика Машини копродукции, Ltd е на високо и нови технолошки претпријатие. Таа се наоѓа во Jiaozhou, Кингдао градот, провинцијата Шандонг, во близина на Кингдао аеродром, железничка станица, експресно, за транспорт е многу лесен.

  Основана е во 1998 година, Кингдао Xinquan компанијата зафаќа површина од 8000m2, со цел да се прилагодат на барањата на проширување на производството, ќе гради нова фабрика опфаќа површина од 10000 м2, основаат подружница компанија, наречена Кингдао Jinyuanrong индустрија и тргување копродукции, ООД .

  Нашата компанија има моќна и силна технологија ресурси; ние секогаш сме биле посветени на истражување и развој на пластични машини, односно машини за пластични цевки, профили, плочи, листови, и WPC производи, особено се фокусира на ПП, компјутер шупливи производство профилот линии, ПВЦ, WPC foamed производни линии одбор , нашата технологија и квалитет е секогаш на водечките ниво во Кина. Висока точност, совршен функција, стабилен и сигурен перформанси и долг животен век, xQ серија машини се високи пофалби од клиенти. Xinquan компанија е злато земјите на Alibaba, и ужива во трговијата за осигурување од страна на Alibaba.com.

  Нашата компанија има строг систем за управување со квалитет, да имаат положено ISO9001-2000 сертификација, и "за безбедност на производи за одобрение CE сертификација" на ЕУ. Нашите производи се продаваат во сите делови на Кина и се извезуваат во земји од целиот свет, како што се Русија, Украина, Ерменија, Азербејџан, Узбекистан, Казахстан, Алжир, Италија, Романија, Австралија, Турција, Пакистан, Индија, Бангладеш, Индонезија , Тајланд, Јапонија, Кореја, Виетнам, Мексико, Венецуела, Бразил, Аргентина, Перу, Јужна Африка, Египет, Тунис, Екваторска Гвинеја и така натаму.

  "Одличен квалитет и прифатлива цена" е политика за квалитет Xinquan Друштвото;
  “Honest Service and Win-win Cooperation” is Xinquan Company’s core concept.
  Qingdao Xinquan Company is willing to work together with you to create a more beautiful and better future.

  1-150H410203RZ


  
  WhatsApp Online Chat !