Контактирајте не

  Кингдао XINQUAN пластични машини CO., LTD

  адреса

  Wuzhou патот, Jiaozhou Сити, Кингдао, Кина

  Е-пошта

  xq9@qdxinquan.com
   xq8@qdxinquan.com 

  телефон

  86-532-82212931

  часа

  Понеделник-Петок 9ч 6 часот наутро за да се
  Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
  Недела: Затворено

  Сакаат да работат со САД?


  
  WhatsApp Online Chat !