Rreth nesh

  Qingdao Xinquan Plastic Machinery Co, Ltd, është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë dhe të re. Ajo është e vendosur në Jiaozhou, qytetin Qingdao, Shandong Province, në afërsi të Qingdao Aeroportit, stacioni i trenit, mënyrë të shprehur, transporti është shumë i përshtatshëm.

  Themeluar në vitin 1998, Qingdao Xinquan Company mbulon një sipërfaqe prej 8000m2, në mënyrë që të përshtaten kërkesën zgjerimin e prodhimit, ne kemi ndërtuar një fabrikë të re përbën një sipërfaqe prej 10.000 m2, të krijojë një kompani filial, të quajtur Qingdao Jinyuanrong Industrisë dhe Trading Co, Ltd .

  Kompania jonë ka një burim të fuqishëm dhe të fortë teknologji; ne kemi qenë gjithmonë e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin e makinave plastike, dmth makina për tuba plastike, profilet, bordet, fletë, dhe produktet WPC, veçanërisht të përqëndrohet në PP, PC uritur linjat e prodhimit profilin, PVC, WPC foamed linjat e prodhimit bordit , teknologjinë tonë dhe cilësia është gjithmonë në nivelin kryesor në Kinë. saktësi të lartë, funksioni i përsosur, punën e qëndrueshme dhe të besueshme dhe jetë të gjatë shërbimi, makina XQ seri të marrë lëvdata të larta nga konsumatorët. Xinquan Company është anëtar Gold në Alibaba, dhe gëzon sigurimin e Tregtisë me Alibaba.com.

  Kompania jonë ka rreptë sistemit të menaxhimit të cilësisë, kanë kaluar ISO9001-2000 Certifikimi, dhe "Siguria Produkt Miratimi CE Certifikim" i BE-së. Produktet tona janë shitur në të gjithë Kinës dhe të eksportuara në vendet në të gjithë botën, të tilla si Rusia, Ukraina, Armenia, Azerbajxhani, Uzbekistani, Kazakistani, Algjeri, Italia, Rumania, Australia, Turqia, Pakistani, India, Bangladeshi, Indonezia , Tajlandë, Japoni, Kore, Vietnam, Meksika, Venezuela, Brazili, Argjentina, Peru, Afrika e Jugut, Egjipti, Tunizia, Guineja Ekuatoriale dhe kështu me radhë.

  "Cilësi të shkëlqyera dhe çmim të arsyeshëm" është politika e cilësisë Xinquan kompanisë;
  “Honest Service and Win-win Cooperation” is Xinquan Company’s core concept.
  Qingdao Xinquan Company is willing to work together with you to create a more beautiful and better future.

  1-150H410203RZ


  
  WhatsApp Online Chat !