PC Hollow Board Grid / Sheet Linja Prodhimi - China Qingdao Xinquan Plastic

  PC Grid Board Hollow / Sheet Linja Prodhimi


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PC Hollow Grid Sheet Linja Prodhimi

  1. Rreth PC Hollow Rrjetit Sheet Machine:

  Kjo linjë e prodhimit është përdorur për të prodhuar PC uritur fletë grid linjë. PC përfunduar fletë gjerësi 1220-2100mm, trashësi: 2-25mm.

  Makinat kryesore të linjës të prodhimit:

   Extruder: special dizajn lloji venting, avancuar PLC sistemin e kontrollit të temperaturës për të siguruar që të shëndosha plastike dhe stabilitet të lartë të prodhimit në plastikës nxjerrje.

   Screen Changer: Pajisja opsional hidraulik Changer shpejtë, në mënyrë që procesi i ndryshimit në rrjetin shpejt dhe me efikasitet; duplex dhe struktura të veçanta nënshkrimin, dhe sigurimin e stabilitetit të pajisjeve të rrjetit.

   Myk: myk bërë të cilësisë së lartë aliazh çeliku me aktivitet të lartë të pajisjes throttling, kështu shpërndarjen e rrjedhës së materialit në presion vdesin është uniforme; buzët e sipërme dhe të poshtme të vdesin është e rregullimit diferenciale, siguron një trashësi uniforme nga lart poshtë.

    Vakum formimin qëndrim: formimin e sistemit me një sistem shkëmbimi të shpejtë të ngrohjes e ftohjes, dhe me sistem vakum, një stivosur, shpërndarje efektive vijues për të garantuar saktësinë e formës fletës së.

  Sistemi vakum përbëhet nga dy nën-strukturë e pavarur, secilin nënsistem të pajisur me një numër të caktuar të linjave vakum tre-lak, secili mbante një cikël të caktuar të të dy të sistemit vakum të kondicionuar dhe të sistemit të ekranit vakum, duke e bërë sipërfaqen e pjatë vakum uniformë dhe të qëndrueshme.

  2. parametër kryesor teknik.

  Model i extruder Pc SJ-120/36 SJ-45/30 Pc SJ-100/36 SJ-45/30
  Fuqia e motorit kryesor 185KW / 22KW 132KW / 18.5KW
  gjerësia e produktit 1600-2100mm 1300-1600mm
  Trashësia e produktit 2-25mm 2-20mm

  3. Aplikimi i Sheets PC Hollow Grid

  * PC fletë Hollow është përdorur gjerësisht si dielli tavanet dëshmi e godinë zyre, sallë, treg, stadiumi, qendra rekreative dhe objekteve publike; Moti i derdhur i stacionit të autobusëve, shtëpitë e verës, dhe korridorit të sallës rri kot; tavanet Safe dielli-provë e aeroportit dhe fabrika, velarium e bujqësisë modernizimit të industrisë së blegtorisë dhe pishina noti; pengesë zhurmë në mënyrë të lartë dhe rrugë të ngritur në qytete, billboard shpallje, kuti ndriçim dhe dekorim ekspozitë; mur ndarje mes zyrës dhe dhomen e ndjenjes, dhe në mes të banjo dhe WC.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !