PE, PP, PS, ABS Sheet dhe Board Linja Prodhimi - China Qingdao Xinquan Plastic

  PE, PP, PS, ABS Sheet dhe Bordi Linja Prodhimi


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Rreth Machine

  Kjo makinë kanë avantazhet e shtrënguar, struktura makinë të mirë të specifikojë dhe vidhos dhe fuçi bërë të gjitha në çeliku nitride, mund të bëjë plasticizer materiale të barabartë dhe kanë të prodhimit të lartë dhe përdorimit të gjatë.

  * Vidhos është projektuar të funksionit të veçantë përzierjen dhe kapacitet të lartë plasticization.
  * Speciale projektuar T-lloj myk siguron një kontroll të saktë me trashësinë e bordit.
  * Kontrolli i saktë e temperaturës (± 1 ℃) mund të pikërisht të kontrollojë procesin plasticization, trashësi dhe smoothness e bordit.
  * Kalendari tre-rul miraton horizontale, vertikale apo 45 ° instalimi tipit anim, me up-poshtë mënyrën heqjen.
  * Trashësia e bordit është e kontrolluar nga vidë dhe të ngutshme rul në dy drejtime.
  * Sistemi i veçantë kontrollit të temperaturës rul mund të pikërisht të kontrollojë temperaturën ngutshme rul për të siguruar një edhe trashësi.
  * Makinë Prerje mund të prerë fletë me gjatësi të saktë dhe sasi.
  * Pajisja gjarpëruese përdor motor i madh çift rrotullues, lirisht mund të rregullojë shpejtësinë dredha-dredha dhe tensionin.
  * Metër automatik luftimin e pajisjes mund të para-përcaktuar gjatësinë e produktit.

  Parametrat teknike:

  extruder SJ65-SJ150
  shtresa Sheet shtresë të vetme ose fletë multi-layer
  width Board 400-2000mm
  Trashësia Board 0.2-2.5mm
  Max. Kapaciteti nxjerrje 30-500kg / h
  Shpejtësia linjë prodhimi 15m / min

  2. Karakteristika Sheet produktit dhe Aplikimi:
  Fletë është shtresë të vetme apo multi-layer sipas kërkesës së klientit. Fletë është e edhe trashësi, sipërfaqja është e qetë dhe e sheshtë, fletë mund të bëhet e dizajne të ndryshme.

  Fletët janë përdorur kryesisht për makinë thermoforming apo derdhur makine injeksion për të prodhuar pako kuti dhe kontenierë për ushqim, qumësht, ilaçe, mish, kozmetike, etj

  1-150HG51A15641-150HG516291-150HG51641E51-150HG516463E

  1-150HG51A5453


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !