PP Hollow Grid Board Linja Prodhimi - China Qingdao Xinquan Plastic

  PP Hollow Grid Board Linja Prodhimi


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PP Hollow Grid Board Linja Prodhimi

  1. Rreth Machine PP Hollow Grid Bordit:

  Kjo linjë e prodhimit është përdorur për të prodhuar uritur linjë PP fletë grid. PP përfunduar fletë gjerësi 1220-2100mm, trashësi: 2-14mm.

  Makinat kryesore të linjës të prodhimit:

  Extruder: special dizajn lloji venting, avancuar PLC sistemin e kontrollit të temperaturës për të siguruar që të shëndosha plastike dhe stabilitet të lartë të prodhimit në plastikës nxjerrje.

  Screen Changer: Pajisja opsional hidraulik Changer shpejtë, në mënyrë që procesi i ndryshimit në rrjetin shpejt dhe me efikasitet; duplex dhe struktura të veçanta nënshkrimin, dhe sigurimin e stabilitetit të pajisjeve të rrjetit.

  Myk: myk bërë të cilësisë së lartë aliazh çeliku me aktivitet të lartë të pajisjes throttling, kështu shpërndarjen e rrjedhës së materialit në presion vdesin është uniforme; buzët e sipërme dhe të poshtme të vdesin është e rregullimit diferenciale, siguron një trashësi uniforme nga lart poshtë.

  Vakum formimin qëndrim: formimin e sistemit me një sistem shkëmbimi të shpejtë të ngrohjes e ftohjes, dhe me sistem vakum, një stivosur, shpërndarje efektive vijues për të garantuar saktësinë e formës fletës së.
  Sistemi vakum përbëhet nga dy nën-strukturë e pavarur, secilin nënsistem të pajisur me një numër të caktuar të linjave vakum tre-lak, secili mbante një cikël të caktuar të të dy të sistemit vakum të kondicionuar dhe të sistemit të ekranit vakum, duke e bërë sipërfaqen e pjatë vakum uniformë dhe të qëndrueshme.

  2. parametër kryesor teknik.

  Model i extruder PP SJ-100/35 PP SJ-120/35 -SJ150 / 35
  Fuqia e motorit kryesor 75KW 110-132KW
  gjerësia e produktit 1300-1600mm 1600-2600mm
  Trashësia e produktit 2-10mm 2-10mm

  3. Aplikimi i PP Hollow Grid Bordeve

  * Bordi i uritur PP rrjetit mund të jenë të përpunuara në rastin e qarkullimit, rast paketimit, clapboard, rreshtim bordit, duke mbështetur bordit dhe kaci, etj, për shkak të avantazhet e saj e pesha të lehta, këmbëngulje të lartë, prova lagur, performancës mjedisore dhe përpunimin e mesme. Ajo është përdorur gjerësisht në fusha të tilla si elektronike, pajisje shtëpiake elektrike, paketimin, makineri, postar, ushqim, mjekësi, pesticideve dhe shpallje dekorimin, etj


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !