PPR, PE, PP shtresë të vetme apo multi-layer Pipe Co-nxjerrje Linja Prodhimi - China Qingdao Xinquan Plastic

  PPR, PE, PP shtresë të vetme apo multi-layer Line Pipe Co-nxjerrje Production


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PPR, PE, PP shtresë të vetme apo multi-layer Line Pipe Co-nxjerrje Production
  1. About PP, PE, PPR Single Layer and Multi-layer Pipes:

  Në ndërtesën, ngrohjes dhe furnizimit me ujë pothuajse përdorni PPR tub. Ky tub mund të instaloni lehtë, çmim të ulët dhe të gjelbër, pesha të lehta, të sigurt dhe të pastër, rezistenca e ngrohjes, të korruptuar, të ruajtur ngrohjes dhe përdorimit të gjatë.

  2. Rreth makinë:

  * Extruder kontrollohet nga PLC ose kontrollues temperatura të arrijë të saktë dhe të saktë kontrollin e temperaturës, e cila shumë garanton kapacitetin plasticization; vidë të veçantë projektuar siguron efikasitet të lartë dhe prodhimit të lartë; Ngurtësi e lartë dhe të ulët të zhurmës ingranazhet të panelit bën të sigurt një performancë të besueshme dhe të qëndrueshme nxjerrje dhe jetë të gjatë shërbimit;

  * Distributori i Die kokë për tub PP, PPR, PE është i dizajnuar në stil spirale apo stil shportë. Hapësira të mëdha rrjedhin siguron një kohë të mjaftueshme të banojë e materialit; gypat e prodhuara janë të stresit të vogël të brendshëm dhe sipërfaqe të qetë; dizajni i myk është i fleksibilitet të lartë, ajo është në gjendje të derdhur të gjitha llojet e PP, PE, tuba PPR (dy shtresa, tre-shtresa ose katër shtresa).
  Multi-layer prodhimit tub linjë është makinë e zhvilluar rishtazi kompanisë sonë, të marrë në vijën e 3-shtresë të prodhimit tub për shembull, shtresat e brendshme dhe të jashtme të përdorin materiale të reja, dhe shtresa e mesme përdor plastike riciklohen + materiale fije qelqi, ky dizajn shumë të rritet forca dhe elastik i tubave, në të njëjtën kohë të ulur koston e prodhimit.

  3. Parametrat teknike:

  Pipe Model Machine SJG315 SJG-450 SJG-630 SJG-800 SJG-1200
  mm Pipe Diametri 90-315MM 110-450 250-630 400-800 630-1200
  Pipe Lloji A ABA A ABC A ABA A ABA A ABA
  extruder SJ100 SJ90 / 75 SJ120 SJ100 / 75 SJ120 SJ120 / 90 SJ150 SJ120 / 100 SJ165 SJ150 / 120
  kg Kapaciteti / h 200-400 250-450 250-450 300-500 300-500 400-600 600-1000 600-1100 600-1200 800-1300
  Instaluar KW të energjisë 200 250 250 300 300 350 400 450 500 600


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !