PVC dhe WPC kore Foamed Board Linja Prodhimi - China Qingdao Xinquan Plastic

  PVC dhe WPC kore Foamed Board Linja Prodhimi


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Karakteristikat dhe avantazhet e PVC, WPC kores foamed Bordeve:

  PVC dhe PVC kore dru përbërë bordit foamed (bordi ndërtimi, WPC pjatë) nxjerrje linjë, është kompania produktin tonë të ri në bazë të tregut nevojës, ajo mund të zvogëlojë koston, riciklimin e materialit dhe për të zvogëluar ndotjen. Bordi WPC përdor PVC, dru mbetjeve ose bimë bujqësore, CaCo3 dhe shtesa të tjera si material kryesor, bordet janë të sapo produktet që mund të marrë vendin e pllakave të çelikut dhe pjatë bambu.

  Produktet përmban mjedis miqësor, korrozioni-rezistenca, lagur-provë, grirë prova, rezistenca shtrembërim, dhe mund të jenë të përpunuara në të njëjtat kushte të përpunimit si produktet e drurit, me kosto të ulët, pesha të lehta, dhe mund të riciklojnë më shumë se 30 herë, prandaj ata kanë aplikim të gjerë dhe të njohura në të ardhmen .. pyje mbeturinave dhe plastike mund të riciklohen për të prodhuar bordet WPC, të cilat jo vetëm e mirë për mjedisin, por edhe "ana e tretur në pasuri".

  2. PVC dhe WPC kore foamed bordet Aplikimi:

  PVC dhe WPC kore foamed bordet përdorur gjithashtu gjerësisht si bord ndërtimit, mjetet bordi, mobilje, myk për bllok, paketim, kuti riciklimit, pjatë shpallje, tregojnë pjatë, pjatë e biznesit, çati, profilin e anije, etj këtij produkti kanë specifika si rezistenca motit , rezistenca embrion, prish, me re, Ant, zjarri, të zgjedhurit, worms, minj, rreze ultravjollcë, etj gjithashtu mund të mbajë temperaturën, përdorni herë të gjata.

  3. Features Machine:

  Kjo linjë e prodhimit miraton veçantë projektuar SJZ80 konik extruder vidhos binjake, përdor DC shpejtësi rregullator, i njohur në botë importuar kontrollues temperatura markë, ka avantazhet e fushëveprimit të madhe shpejtësia rregullues, kontrollin e saktë të temperaturës, e lehtë dhe funksionimin e besueshme. Njësitë ndihmëse përbëhen nga vakum foamed stand, ngarkesë-off, prerja makine dhe Stacker, etj Ajo është e pajisur me pajisje të mëdha ftohjes detyruar për të siguruar rezultat të mirë foamed. Lloji vemje Haul-off miraton reduktimin e precizuar dhe frekuenca inverter, përmban strukturë të arsyeshme; Forca të mëdha transportin dhe të qëndrueshme off barrë. Prerja makinë ka karakteristikat e punës të besueshme dhe të sakta, prerje të saktë, etj stacker po kompletohet me karrocë të luajtshme dhe dizajnuar mburojë të veçantë mbrojtjes gome, ka avantazhet e dëme të lirë të produktit, operacion i lehtë dhe i përshtatshëm, etj ndihmëse njësitë janë në gjendje të përdorin kontrollin e PLC, e cila është e qëndrueshme dhe të besueshme.

  4. teknike Parametrat kryesore

  model SJSZ80 / 156 SJSZ92 / 188 SJSZ80 / 156, SJ65 / 132 SJP92 / 32
  mm gjerësi produkt 1220 1600 1600-2050 2050
  mm trashësi produkt 3-20 5-30 3-20 3-20
  Max. kapaciteti nxjerrje Kg / h 350 500 600 450
  Fuqia e extruder KW 75 110 120 75

  Shënim: Specifikimet janë subjekt për të ndryshuar pa njoftim paraprak.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !