Profile PVC dhe PP, PE PVC WPC Profile Linja Prodhimi - China Qingdao Xinquan Plastic

  Profile PVC dhe PP, PE PVC WPC Profile Linja Prodhimi


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Profile PVC dhe PP, PE PVC WPC Profilin Linja Prodhimi:
  1. WPC Machine Profile Instruction:

  Linja miraton fuçi të veçantë projektuar dhe vidhos, myk dhe vepra artizanale të punës për të prodhuar produkte të përbërë plastike druri, të thjeshtuar si produkte WPC. Extruder është dy hapa përzierjen extruding ose të drurit dhe plastike në sferave parë, pastaj përdorim extruder për të procesit; pushtet dhe hapësirë ​​për të shpëtuar, kapacitet të lartë, të qëndrueshme presser extruding; loader para-ngrohje është i instaluar në krye të extruder, ajo mund të shter eshtrat lagështi në fuqinë e drurit për të siguruar seksioni extruding i extruder është e plotë, dhe të garantojë një rezultat më të mirë plasticization. Optimal i projektuar vidhos është i forcës vogël qethje, e cila nuk e lehtë për të qethur e fibrave të drurit dhe e bën kohën të banojë e materialit brenda extruder edhe. Fuçi dhe vidhos miraton trajtim bimetallic, anti-veshin dhe anti-korrozioni, të zgjasë jetën e shërbimit.

  Kjo linjë e prodhimit është i përshtatshëm për të prodhuar PP, PE, PVC + përbërë Produktet e drurit, produktet WPC janë të forta dhe të qëndrueshme, të dy kanë avantazhet e plastike dhe produkte druri, në të njëjtën kohë, ata kapërcen mungesat e produkteve plastike që është lehtë mori deformuar, si dhe produktet e drurit mund të merrni korrozioni, të dëmtuara nga krimbat, jeta e shkurtër e shërbimit, etj Ata janë përdorur gjerësisht si rast paketimi dhe tabaka dru-polimer; panel parket, dekoratë brendshme dhe te jashtme, parket dërrasë, pavijon dhe karrige në park, etj sasinë e energjisë druri ose fibrave mund të arrijë në 50-70%.

  2. kryesore teknike Parametrat:

  model XQ180 XQ240 XQ300
  Max. Gjerësia e profilin (mm) 180 240 300
  Fuqia totale e makinave ndihmëse (kw) 18.7 27.5 33.1
  konsumi ftohjes ujit (m3 / h) 5 7 7
  ajri i ngjeshur (MPa) 0.6 0.6 0.6


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !