Кингдао Xinquan пластика Машини копродукции, ООД

  е на високо и нови технолошки претпријатие. Таа се наоѓа во Jiaozhou, Кингдао градот, провинцијата Шандонг, во близина на Кингдао аеродром, железничка станица, експресно, за транспорт е многу лесен.
  Научи повеќе
  • Силни технички тим

   Силни технички тим

   имаат силна технички тим во индустријата, со децении професионално искуство, одлично ниво дизајн, создавање на високо-квалитетни висока ефикасност интелигентни преси опрема.
  • Срцето да се создаде

   Срцето да се создаде

   Компанијата користи напредна дизајн на системи и користењето на напредни ISO9001: 2000 за управување со квалитет систем за управување.
  • одличен квалитет

   одличен квалитет

   Фирмата специјализира во производство на високи перформанси, високо-квалитетни пластични машини и опрема, силна техничка сила, силни можности за развој, добар технички услуги.

  за нас

  Кингдао Xinquan пластика Машини копродукции, Ltd е на високо и нови технолошки претпријатие. Таа се наоѓа во Jiaozhou, Кингдао градот, провинцијата Шандонг, во близина на Кингдао аеродром, железничка станица, експресно, за транспорт е многу convenient.Established во 1998 година, Кингдао Xinquan компанијата зафаќа површина од 8000m2, со цел да се прилагодат на проширување на производството барање, ќе гради нова фабрика опфаќа површина од 10000 м2, основаат подружница компанија, наречена Кингдао Jinyuanrong индустрија и тргување копродукции, ООД

  • about1
  • about2
  
  WhatsApp Online Chat !